Opis

DarMar700 to bardzo duża i wygodna łódź motorowa przeznaczona dla 8 osób.

Jest to jedna z największych produkowanych przez nas łodzi. DarMar700 to połączenie łodzi kabinowej oraz łodzi open/sundeck.

Łódź posiadająca dużą i bardzo funkcjonalną kabinę, w której znajduje umywalka, kuchenka gazowa, niezależne zamykane WC z umywalką oraz 3 miejsca do spania o długości 2 m. Kabina posiada pełną profesjonalną tapicerkę, szytą na gąbce z ekskluzywnego materiału.

Zaletą tej łodzi jest jednak pokład zewnętrzny. Łódź posiada bardzo dużą przestrzeń, która może zostać zagospodarowana według Państwa potrzeb.

Na tyle pokładu znajduje się wygodna, przestronna kanapa w kształcie litery L okryta materacami, praktyczny stolik oraz dwa fotele kapitańskie. Natomiast na przodzie łodzi znajduje się duży pokład słoneczny przeznaczony do beztroskich kąpieli słonecznych. Razem daje to naprawdę bardzo dużo miejsca dla wygody naszych klientów, dlatego łódź jest idealnym rozwiązaniem dla rodzinnych wypadów oraz wędkowania.

Łódź jest bardzo stabilna i bezpieczna, posiada wysokie burty, dzięki czemu jest bardzo bezpieczna nawet gdy na pokładzie znajdują się dzieci. Wykonana z bardzo wysokiej jakości materiałów. Łódź posiada dużo licznych przydatnych w użytkowaniu schowków, które idealnie nadają się dla wędkarzy i nie tylko.

DarMar700 to elegancka, pełna wdzięku łódź, która dzięki swemu wyposażeniu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Specyfikacja

Długość całkowita: 700 cm
Szerokość: 260 cm
Zanurzenie: ~040cm
Ciężar własny: 1350 kg
Liczba koi: 3
Wysokość w kabinie: 130 cm
Załoga: 8
Moc silnika: max 350km

Galeria

Informacje dodatkowe

Wyposażenie standardowe

Empty section. Edit page to add content here.

Wyposażenie dodatkowe

Empty section. Edit page to add content here.

Zadaj pytanie