DarMar to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma będąca producentem wysokiej klasy łodzi motorowych oraz kajaków istniejąca na rynku od 2008 roku. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobu potwierdzoną wieloletnim doświadczeniem oraz tworzeniem produktów w oparciu o najnowsze technologie. Zajmujemy się również budową form, renowacją jachtów oraz zapewniamy kompleksowy przegląd i serwis łodzi. By spełnić oczekiwania naszych klientów oferujemy także ekskluzywne dodatki do łodzi, zapewniające komfort użytkowania.

Jako producent łodzi, wytwarzamy łodzie motorowe z laminatów poliestrowo-szklanych. Wszystkie modele łodzi zostały starannie zaprojektowane przez naszą firmę. Doświadczenie, wiedza i dostęp do najnowszych technologii sprawia, że działamy nie tylko w przemyśle jachtowym ale również w przemyśle wojskowym, betoniarskim, samochodowym, sanitarnym itd.

Klient jest dla nas najważniejszy dlatego gwarantujemy fachową obsługę i doradztwo w wyborze sprzętu oraz dodatków by wybrana przez Państwa łódź była tą wymarzoną.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.